csenderu


fb-ico najdete nás na facebooku     |     +420 605 050 666


Máme nový jídelní lístek, těšíme se na návštěvu

Pravidelně přinášíme novinky nejen z naší kuchyně. Dozvíte se o chystaných akcích a novinkách v našem hotelu, restauraci a vinárně.

husa2014

Svatomartinské hodování a vítání mladého vína ve dnech 9.-13.11.2018. Těšte se na výbornou kuchyni a kvalitní víno. Paštika z husích jatýrek s brusinkovým glasé ke každému pokrmu, jako lehký předkrm před husičkou .

"Vážení přátelé, díky Vaším hlasům jsme opět dosáhli skvělého úspěchu a po třetí jsme získali prvenství v prestižní anketě "Czech Hotel awards", nejlepší hotel Pardubického kraje ve své kategorii. Opakuji se, ale opět nás toto ocenění zavazuje k vyvinutí maximálního úsilí udržení vysokého standartu našich poskytovaných služeb a vytváření podmínek k Vaší spokojenosti a důvěry v nás. Ještě jednou děkujeme, moc si Vašich hlasů ceníme. Těšíme se na Vaše návštěvy. Výsledky soutěže naleznete na stránkách soutěže www.hotelawards.cz a v sekci "Pro média" naleznete fotky z Gala večeru při předávání ocenění, kterého jsem se osobně účastnil."

Josef Janda, provozovatel Hotelu Bravo

Od 15. do 18 října se můžete těšit na zvěřinové hody v naší hotelové restauraci. Podávat se budou kančí, srnčí a jelení speciality. 

Od 22. do 24 října se můžete těšit na zvěřinové hody v naší hotelové restauraci. Podávat se budou kančí, srnčí a jelení speciality. Těšíme se na setkání. TEAM Hotelu BRAVO

awards2013Díky Vaším hlasům doahujeme skvělélých úspěchů a jsme držiteli prvenství v prestižní anketě "Hotel awards", nejlepší hotel Pardubického kraje ve své kategorii, v letech 2012, 2013, 2015, 2017, 2018 a 2019. 

Toto ocenění nás zavazuje k vyvinutí maximálního úsilí udržení vysokého standartu našich poskytovaných služeb a vytváření podmínek k Vaší spokojenosti a důvěry v nás. Ještě jednou děkujeme, moc si Vašich hlasů ceníme. Těšíme se na Vaše návštěvy. Výsledky soutěže naleznete na stránkách soutěže.

Pepa Janda a TÝM Hotelu BRAVO

Pro příjemný a pohodlný spánek našich hostů, jsme vybavili postele·novými matracemi. ·Dobrou noc :-).

OD 1.12.2018 MÁME PO CELÉM HOTELU NOVÉ KOBERCE!!!! PRO VÁŠ PŘÍJEMNÝ POBYT!

Hotel Bravo

Najdete nás:

Staré náměstí 76, 
Česká Třebová

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  
tel.:+420 605 050 666

http://www.hotelbravo.cz
Hotel Bravo na mapě

Přijímáme platební karty:

platebni karty

Bezdrátové připojení k internetu
logo wi-fi

awards 2019

Prestižní ocenění Czech hotel Awards
jsme obdrželi i pro rok 2012, 2013, 2015, 2017, 2018

 

 

Informace

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.